Главная >> Исполнение желаний >> Молитвы >> Православна молитва Отче наш

Православна молитва Отче наш

Молитва  Отче наш  особлива, з неї почалася історія християнського богослужіння. Звичайно, важливо знати її зміст і сенс, її місце в богослужінні, як воно змінювалося, як виконувалася, який несла сенс. Але, мабуть, важливіше цього те, що особисто вкладаєш у цю молитву, чому вона так дорога тобі, з чим вона особисто пов’язана. Особистісне ставлення до молитви –  ось що важливо, як і взагалі у вірі найважливіше – приватне  ставлення.

Християнська молитва Отче наш – єдина молитва Спасителя.

Відомо, що цю молитву дав своїм учням Сам Ісус Христос, коли вони звернулися до Нього з проханням навчити їх молитви. Це єдина молитва, яку Він залишив. У різні періоди і в різних місцях молитва Отче наш звучить по-різному. У I столітті вона була єдиною, нею освячувалися ранок, день, вечір, з неї починалася євхаристія. Вона була центром богослужіння, одна молитва у ранніх християн –  це і є молитва Отче наш. Всі інші молитви тільки приєднувалися до неї.

 Суть церковний молитви Отче наш

Існує багато тлумачень на цю молитву , але мені найближче тлумачення Антонія Сурозького , священика , який емігрував до Парижа разом з батьками ще в підлітковому віці після революції 1917 року , що став в зрілому віці таємним ченцем , пізніше –священиком. Пояснюючи молитву Отче наш, він говорить , що вона розділена на кілька частин. Перша – призив  Бога-Отця , до якого прилягають тpи Його характеристики – перші прохання. Друга – чотири наступних прохання — йдуть від грішника і являють собою його шлях у Царство Небесне . Закінчується молитва Отче наш — славослів’ям Бога-Трійці , яке благословляє грішника на цей шлях і тому вимовляється завжди від імені Самого Господа тільки священиком. Деякі тлумачі кажуть, що це пізня приписка до молитви , яка вже йшла від усталеного ладу богослужіння. Суть молитви Отче наш дуже проста, треба тільки відповісти на питання, про те яка заповідь більше є в законі. Це питання  задав законовчитель  Нашому Спасителю.  Він відповів, що коли  любитимеш Господа Бога твого всім серцем твоїм, і всією душею своєю. Це є і буде перша, велика заповідь.

Витоки молитви Отче наш

Якщо говорити про витоки молитви Отче наш, можна звернутися до древніх джерел. Раніше грецькі джерела приймалися як пріоритетні і вірні. Але в них знаходилися багато неточності й перекручування, які виникали під час перекладу. Таким чином, молитва Отче наш на арамейською стала справжнім відкриттям, щоб вникнути в суть Ісусової молитви. Її коріння йде в юдейську традицію. За формою вона чітко побудована за тим вимогам, за якими будувалися молитви за часів Ісуса. Молитва повинна була містити в собі сім прохань, і складатися з трьох частин. Спочатку йшло прославлення Бога, потім особисті прохання і завершувалася молитва подякою. Молитву Отче наш можна назвати найціннішим даром Ісуса своїм учням і всім людям.

90% проблем человека происходит из-за отсутствия удачи, и как следствие денег и счастья. Чтобы отменить посыл о бедности, нужен сильный энергетический заряд. Денежный Ритуал позволит найти постоянный источник дохода исполнить мечту, для этого нужно взять… Читать далее…

Текст молитви Отче наш на украинском языке

Отче наш, що єси на небесах, нехай святится ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хлиба нашего насущного, дай нам, сьогодні, і прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим і не введи нас у пробування, али вызвали нас від лукавого.  Бо Твоє є царство, і силa і слава, на віки. Амінь.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *