Главная >> Эзотерика >> Христианство >> Православна пасха в Україні

Православна пасха в Україні

Пасха в Україні  –  найголовніше православне свято. Українці почали відзначати його задовго до приходу християнства на руські землі, і мав назву Великдень. Це був день перемоги весни над зимою, життя над смертю, світла над темрявою. Наші предки також пов’язували це свято безпосередньо з початком посівного сезону. Було прийнято випікати великодні кулічі і прикрашати яйця, котрі згодом перетворилися на сучасні паски і крашанки.

Христианска пасха в Україні  – свято перемоги добра над злом

Светлая пасха в Україні — це ще й свято весняного воскресіння, оновлення природи, відзначали  у  день весняного рівнодення ще за часів язичництва. У давнину була поширена в Україні легенда , згідно з якою Христос  воскрес й посадив у підземелля під скелею , де він був похований , головного сатану Вельзевула, наказавши йому гризти залізні двері , замки , ланцюги : всіх по 12. Намагається , гризе нечистий , знаючи , що як впорається до Великодня, –  настане кінець світу. Ось залишився останній ланцюг , ще мить – впаде й він, і тут … задзвонили в церкві дзвони , співали люди «Христос воскрес » , явилися знову  всі перепони , починає він роботу спочатку. Згідно давнім повір’ям, злі духи, як жителі підземного царства, живуть в могильній тиші й дуже бояться крику, шуму, стрільби, брязкоту, дзвонів. І коли на Пасху в Україні лунали постріли з рушниць, «гармат», брязкотіли всілякі тріскачки, дзвонили  церковні дзвони, то люди вірили, що все це відганяє злих духів і нечисту силу.

90% проблем человека происходит из-за отсутствия удачи, и как следствие денег и счастья. Чтобы отменить посыл о бедности, нужен сильный энергетический заряд. Денежный Ритуал позволит найти постоянный источник дохода исполнить мечту, для этого нужно взять… Читать далее…

Пасха в Україні  – свято  Воскресіння Господнього

Саме в цьому святі весь сенс православ’я – сам Бог став людиною, помер за людей, воскрес з мертвих, позбавивши, таким чином, людей від влади гріха і смерті. Святкування Пасхи в Україні в 2015 рокі триває 40 днів. Саме стільки днів Спаситель являвся своїм учням після свого Воскресіння. Протягом усіх 40 днів кожен православний вітається словами « Христос Воскрес! » і у відповідь звучить « Воістину воскрес ! » На Пасхальному тижні люди ходять в гості один до одного , дарують паски , фарбовані яйця. Існує велика кількість пасхальних  ігор. Найбільш відома гра в битки , коли дорослі і діти беруть крашанки і стукають ними одне про інше . Чиє яйце розбивається , той і програє . Цікаво , що протягом першого тижня Великодня у всіх храмах дозволяють дзвонити в дзвони .

Пасха в Україні 2018 рокі.

Безумовно, в наступному 2018 році найважливішим святом для всіх православних християн стане, звичайно ж, православна Пасха в Україні 2018. Дата святкування якої за православним календарем прийдеться на дванадцяте квітня. Так що відкладіть всі справи пасха в Україні, адже 12-го квітня (на Великдень) всі будуть святкувати звільнення всього людства від усього поганого, за допомогою Сина Божого, що й означає дослівно слово «Пасха»  – звільнення, порятунок

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *