Главная >> Эзотерика >> Христианство >> Православнi Псалми

Православнi Псалми

Що таке псалми? Відповісти на це питання і просто, і складно. Просто тому, що з грецької переклад слова псалми – наголос на останньому складі – означає хвалебні пісні. Так називаються гімни християнської та іудейської релігійної поезії і молитви зі Старого Завіту. Християнські псалми складають Псалтир. А складно тому, що автором  церковних псалмів, принаймні, більшості з них, вважається Давид – ідеальний, як його називали, цар Ізраїля, воїн і псалмоспівець. Вважається, що ці дивовижні псалми  можуть не тільки підняти дух людини, зміцнити його серце, окрилити душу, але й навіть вплинути на долю, вирішити нерозв’язне, дати пораду в найважчу годину. Мені здається, в них укладена своєрідна формула життя. Але, знову ж, – тому, що створив їх людина-цар, і не просто створив, а  як би виклав в них власну своє життя і своє уповання на Бога у життєвих ситуаціях і випробуваннях, вилив в псалмах свої потаємні почуття від пережитого і своє каяття. І тим самим  залишив в псалмах  частинку себе,  невидиму  присутність своєї душі.

Псалми – хвалебні пісні Богу.

Важливо вивчати псалми, тому що вони важливі самі по собі. Псалтир – найбільша книга в Біблії. У порівнянні з іншими книгами Біблії, саме в ній найбільше говориться про поклоніння, найважливішу діяльність людини. Протягом століть книга Псалтир грала дуже важливу роль в житті церкви. Псалми важливі, тому що вони стосуються нас так , як не можуть інші книги Писання. Вони дають нам слова для пісень Богу. Той, хто оспівав, помолився двічі. Псалтир виражає емоції такими способами , які не зустрічаються у всій Біблії. Це всього лише кілька важливих причин не тільки для пояснення того, чому ми повинні хотіти вивчати церковні псалми, але і чому ми повинні вивчати псалми , щоб краще пізнати Бога.

Псалми і сучасне життя.

Ми постійно зв’язуємося один з одним через текстові повідомлення, мобільні телефони, інтернет і можливість швидко і недорого подорожувати. В результаті, ми витрачаємо менше часу на такі речі, як читання, споглядання і роздуми. Псалми запрошують нас споглядати самих себе – хто ми, які наші мотиви, відчуваємо ми страх або живемо в мирі й злагоді. Християнські псалми запрошують нас споглядати наш світ, спостерігаючи за життям на більш глибоких рівнях, ніж просто плисти за течією нашого світу. Псалми також закликають нас розмірковувати про Бога – який Він, що Він зробив, як Він відноситься до світу і до нас.Рецепт любові – не той, який можна приготувати в мікрохвильовій печі. Псалми закликають нас любити Бога і відображати Його любов до нас.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *